Училище за магия и вълшебство-Кросуърдс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училище за магия и вълшебство-Кросуърдс

Потопете се в магическият свят на скритото за множествo училище за магия и вълшебство-Кросуърдс
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Седемте Куофъла

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Професор Сара Паркър
Зам.Директорка,ГЗМС проф.,Смартърхок ръководителка
Зам.Директорка,ГЗМС проф.,Смартърхок ръководителка



Брой мнения : 50
Join date : 12.02.2011
Age : 27

Седемте Куофъла Empty
ПисанеЗаглавие: Седемте Куофъла   Седемте Куофъла EmptyНед Фев 13, 2011 8:22 am

-Добър ден,ученици - поздрави мадам Розмерта.
Ето и менюто.Дано си харесате нещо:

Пина колада
-шоколад
-ягода
-киви
-ананас
-ябълка
Питието е алкохолно-уиски със захар придобиващ този вкус.Струва 1 галеон,една чаша

Бирен шейк - 1 галеон
Шейк "Познай ме" - 1 галеон и 50 сикли
Плодов шейк - 1 галеон
Червената шапчица - 1 галеон
Лятна Авантюра - 1 галеон
Любов от пръв поглед - 1 галеон
Плодов коктейл "Климатик" - 1 галеон
Огнено уиски - 3 галеона
Греяна медовина - 2 галеон
Върнете се в началото Go down
Проф.Жулиет Тръмп
Директорка,професор по Отвари
Директорка,професор по Отвари
Проф.Жулиет Тръмп


Брой мнения : 100
Join date : 12.02.2011

Седемте Куофъла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седемте Куофъла   Седемте Куофъла EmptyПет Мар 04, 2011 8:02 am

Двете професорки вървяха по малките улички на Литъл Крос и умираха от студ .
- Хайде да влезнем тук - посочи директорката едно малко заведение което беше доста пълно . - Добре - съгласисе Уилър . Директорката отвори вратата и направи жест на Анна да влезе първа . Заведението беше препълнено , но доста уютно . Очите на сиректорката се насълзиха от топлината вътре . Двете се запътиха към бара и още преди Анна да е поръчала , Тръмп каза : - Две огнени уискита - погледна Анна и се ухили , но тя я гледаше някак злобно - Какво ? - попита директорката все още ухилена . - НЕ пия алкохол - каза Уилър . - Е вече пиеш !!! - ухили се Жулиет .
- Ъмм , 6 галеона общо - каза барманката и отвори касата . Уилър посегна към портмонето си , но директорката хвана ръката и и каза : - Аз поръчах , аз плащам ! - Уилър я погледна злобно се усмихна . Двете взеха чашите и седнаха на единствената свобона маса . - Е - подкани директорката - Имашли план за уроците ? ...
Върнете се в началото Go down
https://magicland.forumieren.com
Професор Анна Уилър
ЗСЧИ професор,Дюселдорф Ръководител
ЗСЧИ професор,Дюселдорф Ръководител
Професор Анна Уилър


Брой мнения : 18
Join date : 22.02.2011

Седемте Куофъла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седемте Куофъла   Седемте Куофъла EmptyПет Мар 04, 2011 9:01 am

-Ами мисля,първо да почна с въведение към черните изкуства-започна разпалено да обяснява Анна.-защото,занеш,аз съм добре запозната!-Тръмп я погледна по онзи специфичен начин с който тя показва,че категорично не одобрява нещо.
-Оооо да знам.И слава богу,че не се кандитатира за преподавател по Наука за Черните Изкуства,защото аз просто нямаше да те наема!
Анна я погледна с онези гооолеми очи,с които гледа,когато иска нещо:
-Защо?Не съм ли добър учител?
-О сигурна съм,че си върховен учител,но аз те познавам и не искам да превръщаш учениците ми в малки,перфектно практикуващи черните изкуства,чудовища!Защото,позволи ми да се изразя така,ти владееш толкова видове черни магий и изкуства,че направо ме повиат тръпки,само като си мисля за това.-и тя потрепери.Анна се усмихна зловещо и отпи от уискито си.През нея премина гореща тръпка.
-А ти как смяташ да преподаваш материала си? И,позволи ми да попитам,кой е учителат по Наука за Черните Изкуства?
Върнете се в началото Go down
Проф.Жулиет Тръмп
Директорка,професор по Отвари
Директорка,професор по Отвари
Проф.Жулиет Тръмп


Брой мнения : 100
Join date : 12.02.2011

Седемте Куофъла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седемте Куофъла   Седемте Куофъла EmptyСъб Мар 05, 2011 8:09 am

- Ами , мисля да бъда строга , но справедлива . Ако трябва ще ги затрупвам от работа , та да не спят цяла нощ , но ще успея да науча всеки един ученик , дори и на сън да може да направи Многоликова отвара ! А професорката мии , честно казано все още не съм и запомнила имената ! - Анна окори очи докато директорката изговаряше всяка една дума .
- Лал , де да имах и аз такава професорка по Отвари ! Аз незнам как се прави и най-простата отвара ! - каза Уилър и както винаги гледаше мило и се усмихваше чаровно .
- Отварите са можеби най - простия предмет ! Поне за мен . Няма кой знае каква филисофия . Разбира се когато започнеш да учиш допълнително за учител , има много трудни и силни отвари . - Жулиет изпи уискито на екс и привлеча погледа на барманката .
- Ъм , още едно госпожице Тръмп ? - Жулиет го погледна и каза : - Даммм . - Устата на Анна беше виснала ,а очите ококорени , та чак да извръкнат .
- Затвориси устата , ще глътнеш някоя муха !!! - каза Тръмп
-Пияница такаваа !!!! - засмя се професорката по ЗСЧИ .
- Е - подхвана Жулиет- ЗСЧИ е много по - труден предмет от Отвари ! Как се справяш ? ...
Върнете се в началото Go down
https://magicland.forumieren.com
Sponsored content





Седемте Куофъла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седемте Куофъла   Седемте Куофъла Empty

Върнете се в началото Go down
 
Седемте Куофъла
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство-Кросуърдс :: Извън Кросуърдс :: Литъл Крос-
Идете на: